Anhor Lokomotiv bog‘ida ko‘rgazma, ta’lim platformasi va aloqa o‘rnatish tadbirining o‘ziga xos kombinatsiyasi bo‘lgan E-COM BUSINESS FESTning tantanali ochilishi bo‘lib o‘tdi
Bugun Anhor Lokomotiv bog‘ida ko‘rgazma, ta’lim platformasi va aloqa o‘rnatish tadbirining o‘ziga xos kombinatsiyasi bo‘lgan E-COM BUSINESS FESTning tantanali ochilishi bo‘lib o‘tdi. Festivalni Raqobat qo‘mitasi raisi o’rinbosari A.Qayumov kirish so‘zi bilan ochib berdi. Tadbir doirasida elektron tijorat, logistika va fintex mavzularida panel muhokamalari bo‘lib o‘tadi. Ikki kun davom etadigan tadbirda soat 12:00 dan 18:00 gacha…

В парке Anhor Lokomotiv состоялось торжественное открытие E-COM BUSINESS FEST — уникальное сочетание выставки, образовательной платформы и нетворкинг-события
Сегодня в парке Anhor Lokomotiv состоялось торжественное открытие E-COM BUSINESS FEST — уникальное сочетание выставки, образовательной платформы и нетворкинг-события. Фестиваль открыл вступительной речью председатель Комитета по конкуренции А.Каюмов. В рамках мероприятия будут проведены панельные дискуссии посвященные темам электронной коммерции, логистики и финтеха. В течение двух дней с 12:00-18:00 будут выступать эксперты по темам бизнеса в…