Bugun Prezident Shavkat Mirziyoyev tadbirkorlar bilan ochiq muloqot o‘tkazadi va ularning bir guruhiga davlat mukofotlarini topshiradi
Bugun Prezident Shavkat Mirziyoyev tadbirkorlar bilan ochiq muloqot o‘tkazadi va ularning bir guruhiga davlat mukofotlarini topshiradi Prezidentning tadbirkorlar bilan ochiq muloqot shaklidagi ilk uchrashuvi 2021-yil 20-avgustida o‘tkazilgan edi. O‘sha uchrashuvda davlatimiz rahbari bunday tadbirni har yili o‘tkazish va 20-avgustni Tadbirkorlar kuni deb e’lon qilishni taklif qilgandi. Shundan buyon uchrashuvlar an’anaviy ravishda o‘tkazib kelinayotgani, ularda tadbirkorlarni…

Сегодня Президент Шавкат Мирзиёев проведет открытый диалог с предпринимателями и вручит ряду из них государственные награды
Сегодня Президент Шавкат Мирзиёев проведет открытый диалог с предпринимателями и вручит ряду из них государственные награды. Первый такой диалог состоялся 20 августа 2021 года. Тогда глава государства предложил сделать эти встречи ежегодными и учредить 20 августа как День предпринимателей. С тех пор открытые диалоги стали доброй традицией. На них обсуждаются наиболее актуальные для бизнеса вопросы,…