Joriy yilning 9-may kuni, Edinburg shahrida bo‘lib o‘tgan Raqobat bo‘yicha xalqaro tarmoq (ICN)ning 24-konferensiyasining yakuniy kunida…
Joriy yilning 9-may kuni, Edinburg shahrida bo‘lib o‘tgan Raqobat bo‘yicha xalqaro tarmoq (ICN)ning 24-konferensiyasining yakuniy kunida, Qo‘mita Raisi ICNning yangi saylangan raisi — Meksikaning Iqtisodiy raqobat bo‘yicha federal komissiyasi rahbari Andrea Marvan bilan rasmiy uchrashuv o‘tkazdi. Ushbu uchrashuv Andrea Marvanning ICN Raisi lavozimiga tayinlanganidan keyingi ilk uchrashuv bo‘ldi. ICN — dunyo bo‘ylab raqobat sohasidagi organlarni…

9 мая текущего года, в заключительный день 24-ой конференции Международной сети по конкуренции (ICN)…
9 мая текущего года, в заключительный день 24-ой конференции Международной сети по конкуренции (ICN) в г.Эдинбург, Председатель Комитета провёл официальную встречу с новоизбранным Председателем ICN — Андреа Марван, возглавляющей Федеральную комиссию по экономической конкуренции Мексики. Данная встреча стала первой с момента её назначения Председателем ICN. ICN — является одной из наиболее значимых международных организаций в…