OZARBAYJON RESPUBLIKASI MONOPOLIYAGA QARSHI KURASHISH VA ISTE’MOL BOZORINI NAZORAT QILISH DAVLAT XIZMATI BILAN XALQARO HAMKORLIK
Raqobatni rivojlantirish va iste’molchilar huquqlarini himoya qilish qo‘mitasi rahbariyati boshchiligidagi delegatsiya Ispaniya milliy bozorlar va raqobat komissiyasi (the Spanish National Markets and Competition Commission – CNMC) tomonidan joriy yilning 17-21-oktyabr kunlari Barselona shahrida tashkil etilgan 22-Xalqaro raqobat tarmog‘i (International Competition Network – ICN) yillik konferensiyasida ishtirok etishdi. Ushbu xalqaro tadbir doirasida, 2023-yil 20-oktyabr kuni Raqobatni…

МЕЖДУНАРОДНОЕ СОТРУДНИЧЕСТВО С ГОСУДАРСТВЕННОЙ СЛУЖБОЙ ПО АНТИМОНОПОЛЬНОМУ НАДЗОРУ И КОНТРОЛЮ ЗА ПОТРЕБИТЕЛЬСКИМ РЫНКОМ АЗЕРБАЙДЖАНСКОЙ РЕСПУБЛИКИ
Делегация во главе с руководством Комитета по развитию конкуренции и защите прав потребителей 17-21 октября текущего года принимает участие в 22-й ежегодной конференции Международной конкурентной сети (ICN) организованной Национальной комиссией по рынкам и конкуренции Испании (the Spanish National Markets and Competition Commission — CNMC). В рамках данного международного мероприятия 20 октября 2023 года состоялась встреча…