Qoʻmita mas’ul xodimlari “Markaziy Osiyo mamlakatlarida energetika sohasida adolatli tariflarga erishish uchun xizmatlar narxini tartibga solish” bo‘yicha o‘quv kursida ishtirok etishdi
Joriy yilning 6-9 hamda 13-16-fevral kunlari Toshkent shahridagi “Radisson Blu Tashkent” mehmonxonasida “Markaziy Osiyo mamlakatlarida energetika sohasida adolatli tariflarga erishish uchun xizmatlar narxini tartibga solish” mavzusiga bag‘ishlangan o‘quv kursi bo‘lib o‘tdi. Mazkur oʻquv kursi AQSH Xalqaro taraqqiyot tashkilotining (USAID) “Markaziy Osiyoda energetika sohasini tartibga solish boʻyicha hamkorlik” loyihasi doirasida Oʻzbekiston Respublikasi Energetika vazirligi hamda AQSHning…

Ответственные сотрудники Комитета приняли участие в учебном курсе “По регулированию стоимости услуг в области энергетики для достижения справедливых тарифов в странах Центральной Азии”
6-9, а также 13-16 февраля текущего года в гостинице “Radisson Blu Tashkent” города Ташкента был проведен учебный курс “ По регулированию стоимости услуг в области энергетики для достижения справедливых тарифов в странах Центральной Азии”. Данный учебный курс был организован в рамках проекта “Партнерство в области регулирования энергетики в странах Центральной Азии” Агенства международного развития США…