Iyul82023Samarqandda kardiologiya dispanseri o‘tkazgan tanlov savdosi natijalari bekor qilindi Batafsil 👉 https://zarnews.uz/qwo Ushbu yangilik bilan boʻlishish Share on FacebookShare on Facebook TweetShare on Twitter Pin itShare on Pinterest Share on WhatsAppShare on WhatsApp Share on LinkedInShare on LinkedIn Boshqa yangiliklarUMRA TADBIRINI TAShKIL ETIShGA OID REKLAMA QONUNChILIGI BUZILIShI YUZASIDAN TEGIShLI ChORALAR KO‘RILDI20.02.2026SOHA FAXRIYLARI HOLIDAN XABAR OLINDI19.02.2026BLOGER(VAYNER)LARGA REKLAMA QONUNChILIGI BUZILIShI YUZASIDAN TEGIShLI ChORALAR KO‘RILDI19.02.2026Raqobat qo‘mitasi tomonidan sug‘urta xizmatlari yo‘nalishida 1 000 ga yaqin murojaatlar ko‘rib chiqilib, iste’molchilar foydasiga 2,8 mlrd so‘m mablag‘ to‘lab berilishi ta’minlandi18.02.2026“Oʻzbekiston – 2030” strategiyasi global oʻzgarishlar sharoitida yanada takomillashtirildi va Prezident Farmoni bilan 2026–2030-yillarga moʻljallangan yangilangan tahriri tasdiqlandi.18.02.2026Raqobat qo‘mitasi tomonidan fuqarolardan savdo, elektron tijorat, kommunal xizmatlar, bank-moliya, ta’lim hamda avtotransport savdosi17.02.2026
UMRA TADBIRINI TAShKIL ETIShGA OID REKLAMA QONUNChILIGI BUZILIShI YUZASIDAN TEGIShLI ChORALAR KO‘RILDI20.02.2026
Raqobat qo‘mitasi tomonidan sug‘urta xizmatlari yo‘nalishida 1 000 ga yaqin murojaatlar ko‘rib chiqilib, iste’molchilar foydasiga 2,8 mlrd so‘m mablag‘ to‘lab berilishi ta’minlandi18.02.2026
“Oʻzbekiston – 2030” strategiyasi global oʻzgarishlar sharoitida yanada takomillashtirildi va Prezident Farmoni bilan 2026–2030-yillarga moʻljallangan yangilangan tahriri tasdiqlandi.18.02.2026
Raqobat qo‘mitasi tomonidan fuqarolardan savdo, elektron tijorat, kommunal xizmatlar, bank-moliya, ta’lim hamda avtotransport savdosi17.02.2026