Qo’mita markaziy apparati tomonidan shakllantirilgan ishchi guruh Respublika miqyosida monitoring olib bormoqda
O’zbekiston Respublikasi Prezidenti videoselektoridagi topshiriqlar ijrosini ta’minlash maqsadida Monopoliyaga qarshi kurashish qo’mitasi markaziy apparatidan 20 nafar va hududiy boshqarmalardan 80 nafar jami 100 nafar xodimdan iborat ishchi guruh tuzildi.Yoqilg’i quyish shoxobchalarida AI-80 markali benzinga narxlar qo’llanilishi hamda suyultirilgan gaz va ko’mirni aholiga o’z vaqtida yetkazib berish holatlarini o’rganish ishchi guruhning asosiy vazifasi etib belgilandi. AI-80…

Рабочая группа, сформированная центральным аппаратом комитета, проводит мониторинг в масштабах Республики
В целях обеспечения исполнения задач, поставленных в видео селекторном совещании под председательством Президента Республики Узбекистан о мерах по развитию предпринимательства и промышленности, обеспечению занятости населения, состоявшегося 15 декабря 2022 года, сформирована рабочая группа общей численностью 100 человек, в составе 20 сотрудников центрального аппарата и 80 сотрудников территориальных управлений Антимонопольного комитета. Основной задачей рабочей группы —…