Ushbu yangilik bilan boʻlishish Share on FacebookShare on Facebook TweetShare on Twitter Pin itShare on Pinterest Share on WhatsAppShare on WhatsApp Share on LinkedInShare on LinkedIn Boshqa yangiliklarRaqobat qo‘mitasi tomonidan sug‘urta xizmatlari yo‘nalishida 1 000 ga yaqin murojaatlar ko‘rib chiqilib, iste’molchilar foydasiga 2,8 mlrd so‘m mablag‘ to‘lab berilishi ta’minlandi18.02.2026“Oʻzbekiston – 2030” strategiyasi global oʻzgarishlar sharoitida yanada takomillashtirildi va Prezident Farmoni bilan 2026–2030-yillarga moʻljallangan yangilangan tahriri tasdiqlandi.18.02.2026Raqobat qo‘mitasi tomonidan fuqarolardan savdo, elektron tijorat, kommunal xizmatlar, bank-moliya, ta’lim hamda avtotransport savdosi17.02.2026UMUMIY OVQATLANISh KORXONALARIGA ESLATMA!17.02.2026Raqobat qo‘mitasi tomonidan fuqarolardan savdo, elektron tijorat, kommunal xizmatlar, bank-moliya, ta’lim hamda avtotransport savdosi bilan bog‘liq tushayotgan murojaatlar o‘rganilib, iste’molchilar huquqlari himoya qilinmoqda.16.02.2026Raqobat qo‘mitasi yirik savdo tarmoqlari va respublikamiz hududlardagi savdo komplekslarini Ramazon oyida narxlari barqarorligini ta’minlash muhimligi to‘g‘risida ogohlantirdi16.02.2026
Raqobat qo‘mitasi tomonidan sug‘urta xizmatlari yo‘nalishida 1 000 ga yaqin murojaatlar ko‘rib chiqilib, iste’molchilar foydasiga 2,8 mlrd so‘m mablag‘ to‘lab berilishi ta’minlandi18.02.2026
“Oʻzbekiston – 2030” strategiyasi global oʻzgarishlar sharoitida yanada takomillashtirildi va Prezident Farmoni bilan 2026–2030-yillarga moʻljallangan yangilangan tahriri tasdiqlandi.18.02.2026
Raqobat qo‘mitasi tomonidan fuqarolardan savdo, elektron tijorat, kommunal xizmatlar, bank-moliya, ta’lim hamda avtotransport savdosi17.02.2026
Raqobat qo‘mitasi tomonidan fuqarolardan savdo, elektron tijorat, kommunal xizmatlar, bank-moliya, ta’lim hamda avtotransport savdosi bilan bog‘liq tushayotgan murojaatlar o‘rganilib, iste’molchilar huquqlari himoya qilinmoqda.16.02.2026
Raqobat qo‘mitasi yirik savdo tarmoqlari va respublikamiz hududlardagi savdo komplekslarini Ramazon oyida narxlari barqarorligini ta’minlash muhimligi to‘g‘risida ogohlantirdi16.02.2026