Ушбу янгилик билан бўлишиш Share on FacebookShare on Facebook TweetShare on Twitter Pin itShare on Pinterest Share on WhatsAppShare on WhatsApp Share on LinkedInShare on LinkedIn Бошқа янгиликларРақобат қўмитаси томонидан суғурта хизматлари йўналишида 1 000 га яқин мурожаатлар кўриб чиқилиб, истеъмолчилар фойдасига 2,8 млрд сўм маблағ тўлаб берилиши таъминланди18.02.2026“Ўзбекистон – 2030” стратегияси глобал ўзгаришлар шароитида янада такомиллаштирилди ва Президент Фармони билан 2026–2030 йилларга мўлжалланган янгиланган таҳрири тасдиқланди.18.02.2026УМУМИЙ ОВҚАТЛАНИШ КОРХОНАЛАРИГА ЭСЛАТМА!17.02.2026Рақобат қўмитаси томонидан фуқаролардан савдо, электрон тижорат, коммунал хизматлар, банк-молия, таълим ҳамда автотранспорт савдоси билан боғлиқ тушаётган мурожаатлар ўрганилиб, истеъмолчилар ҳуқуқлари ҳимоя қилинмоқда.16.02.2026Рақобат қўмитаси йирик савдо тармоқлари ва республикамиз ҳудудлардаги савдо комплексларини Рамазон ойида нархлари барқарорлигини таъминлаш муҳимлиги тўғрисида огоҳлантирди16.02.2026«IV Tashkent Marketing Forum 2026» ўз ишини бошлади14.02.2026
Рақобат қўмитаси томонидан суғурта хизматлари йўналишида 1 000 га яқин мурожаатлар кўриб чиқилиб, истеъмолчилар фойдасига 2,8 млрд сўм маблағ тўлаб берилиши таъминланди18.02.2026
“Ўзбекистон – 2030” стратегияси глобал ўзгаришлар шароитида янада такомиллаштирилди ва Президент Фармони билан 2026–2030 йилларга мўлжалланган янгиланган таҳрири тасдиқланди.18.02.2026
Рақобат қўмитаси томонидан фуқаролардан савдо, электрон тижорат, коммунал хизматлар, банк-молия, таълим ҳамда автотранспорт савдоси билан боғлиқ тушаётган мурожаатлар ўрганилиб, истеъмолчилар ҳуқуқлари ҳимоя қилинмоқда.16.02.2026
Рақобат қўмитаси йирик савдо тармоқлари ва республикамиз ҳудудлардаги савдо комплексларини Рамазон ойида нархлари барқарорлигини таъминлаш муҳимлиги тўғрисида огоҳлантирди16.02.2026