Ушбу янгилик билан бўлишиш Share on FacebookShare on Facebook TweetShare on Twitter Pin itShare on Pinterest Share on WhatsAppShare on WhatsApp Share on LinkedInShare on LinkedIn Бошқа янгиликларХалқаро давра суҳбати Ўзбекистон Республикаси Рақобатни ривожлантириш ва истеъмолчилар ҳуқуқларини ҳимоя қилиш қўмитаси Раис ўринбосари Фаррух Карабаев…29.01.2026“Давлат органларининг тадбиркорлик фаолиятига ноқонуний аралашувини олдини олиш” мавзусида халқаро конференция ўз ишини бошлади29.01.2026«Биз сизни эшитамиз» муҳокама платформаси доирасида фармацевтика соҳаси вакиллари билан учрашув бўлиб ўтди27.11.2025Жаҳон Савдо Ташкилотида Ўзбекистонда рақобат сиёсати бўйича чуқур таркибий ислоҳотлар натижалари тақдим этилди06.11.2025Рақобат қўмитаси раиси Ҳ.Турахужаев бошчилигида Хоразм вилоятида ташкил этилган вилоят штабининг йиғилиши ўтказилди03.11.2025Чакана савдодаги акция ва чегирмалар учун янги ҳуқуқий тартиб жорий қилинди23.10.2025
Халқаро давра суҳбати Ўзбекистон Республикаси Рақобатни ривожлантириш ва истеъмолчилар ҳуқуқларини ҳимоя қилиш қўмитаси Раис ўринбосари Фаррух Карабаев…29.01.2026
“Давлат органларининг тадбиркорлик фаолиятига ноқонуний аралашувини олдини олиш” мавзусида халқаро конференция ўз ишини бошлади29.01.2026
«Биз сизни эшитамиз» муҳокама платформаси доирасида фармацевтика соҳаси вакиллари билан учрашув бўлиб ўтди27.11.2025
Жаҳон Савдо Ташкилотида Ўзбекистонда рақобат сиёсати бўйича чуқур таркибий ислоҳотлар натижалари тақдим этилди06.11.2025
Рақобат қўмитаси раиси Ҳ.Турахужаев бошчилигида Хоразм вилоятида ташкил этилган вилоят штабининг йиғилиши ўтказилди03.11.2025