Ўзбекистон Республикаси Рақобат қўмитаси делегациясининг Германияга ташрифи: халқаро ҳамкорликни мустаҳкамлаш
2024 йил 10 октябр куни Ўзбекистон Республикаси Рақобатни ривожлантириш ва истеъмолчилар ҳуқуқларини ҳимоя қилиш қўмитаси раиси Ҳалилилло Турахужаев бошчилигидаги делегация Германия Федератив Республикасининг Бонн шаҳрига ташриф буюрди. Ташрифнинг биринчи ярми Ташриф доирасида делегация Sparkassenstiftung für internationale Kooperation – Германия молиявий муассасаларининг халқаро ҳамкорлик фондининг бош директор ўринбосари, Николь Бранд хоним ҳамда Германия Федерал молиявий назорат…

Визит делегации Комитета по конкуренции Узбекистана в Германию: укрепление международного сотрудничества
10 октября 2024 года делегация Комитета по конкуренции Республики Узбекистан во главе председателя Халилилло Турахужаева посетила город Бонн (Федеративная Республика Германия). Первая половина дня В рамках визита делегация провела встречу с Заместителем генерального директора Немецкого фонда финансовой группы шпаркасс (Sparkassenstiftung für Internationale Kooperation), госпожой Николь Бранд, а также Федеральным управлением финансового надзора Германии. В ходе…