Окт282024 Ушбу янгилик билан бўлишиш Share on FacebookShare on Facebook TweetShare on Twitter Pin itShare on Pinterest Share on WhatsAppShare on WhatsApp Share on LinkedInShare on LinkedIn Бошқа янгиликларУМРА ТАДБИРИНИ ТАШКИЛ ЭТИШГА ОИД РЕКЛАМА ҚОНУНЧИЛИГИ БУЗИЛИШИ ЮЗАСИДАН ТЕГИШЛИ ЧОРАЛАР КЎРИЛДИ20.02.2026СОҲА ФАХРИЙЛАРИ ҲОЛИДАН ХАБАР ОЛИНДИ19.02.2026БЛОГЕР(ВАЙНЕР)ЛАРГА РЕКЛАМА ҚОНУНЧИЛИГИ БУЗИЛИШИ ЮЗАСИДАН ТЕГИШЛИ ЧОРАЛАР КЎРИЛДИ19.02.2026Рақобат қўмитаси томонидан суғурта хизматлари йўналишида 1 000 га яқин мурожаатлар кўриб чиқилиб, истеъмолчилар фойдасига 2,8 млрд сўм маблағ тўлаб берилиши таъминланди18.02.2026“Ўзбекистон – 2030” стратегияси глобал ўзгаришлар шароитида янада такомиллаштирилди ва Президент Фармони билан 2026–2030 йилларга мўлжалланган янгиланган таҳрири тасдиқланди.18.02.2026УМУМИЙ ОВҚАТЛАНИШ КОРХОНАЛАРИГА ЭСЛАТМА!17.02.2026
УМРА ТАДБИРИНИ ТАШКИЛ ЭТИШГА ОИД РЕКЛАМА ҚОНУНЧИЛИГИ БУЗИЛИШИ ЮЗАСИДАН ТЕГИШЛИ ЧОРАЛАР КЎРИЛДИ20.02.2026
Рақобат қўмитаси томонидан суғурта хизматлари йўналишида 1 000 га яқин мурожаатлар кўриб чиқилиб, истеъмолчилар фойдасига 2,8 млрд сўм маблағ тўлаб берилиши таъминланди18.02.2026
“Ўзбекистон – 2030” стратегияси глобал ўзгаришлар шароитида янада такомиллаштирилди ва Президент Фармони билан 2026–2030 йилларга мўлжалланган янгиланган таҳрири тасдиқланди.18.02.2026