Yevropada Xavfsizlik va Hamkorlik Tashkilotining (YXHT) yordami va ishtiroki bilan Bazel Boshqarish Instituti mutaxassislari bilan birgalikda 3 dan 12 fevralgacha o’quv seminarlarning birinchi sessiyasi bo’lib o’tdi
Texnik yordam dasturi doirasida Yevropada Xavfsizlik va Hamkorlik Tashkiloti mutaxassislari tomonidan O’zbekiston Respublikasi Monopoliyaga qarshi kurashish qo’mitasi, O’zbekiston Respublikasi Davlat aktivlarini boshqarish agentligi hamda O’zbekiston Respublikasi Korrupsiyaga qarshi kurash agentligi mutaxassislari uchun «Davlat ishtirokidagi korxonalarni korporativ boshqarish – O’zbekistonda mavjud amaliyot va xalqaro tajriba » mavzusida o’quv seminari o’tkazildi. O’quv seminar davomida korxonalarda korporativ va…

При содействии и участии Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе (ОБСЕ) совместно с экспертами Базельского института Управления с 3- по 12 февраля проведена первая сессия семинар-тренингов
В рамках программы Технического содействия экспертами Организацией по безопасности и сотрудничеству в Европе для специалистов Антимонопольного комитета Республики Узбекистан, Агентства по управлению государственными активами и Агентства по противодействию коррупции Республики Узбекистан проведен семинар-тренинг на тему «Корпоративное управление предприятий с государственным участием – Обзор текущей практики в Узбекистане и передовой международной практики.». В рамках данной сессии…