Ўзбекистон Республикаси Монополияга қарши курашиш қўмитаси «Ягона ахборот тизимини ишлаб чиқиш ва жорий этиш» лойиҳасини амалга оширадиган ташкилотни аниқлаш бўйича танлов эълон қилади
Буюртмачи: Ўзбекистон Республикаси Монополияга қарши курашиш қўмитаси Манзил: 100128, Тошкент ш., Шайхонтоҳур тумани, Лабзак кўчаси, 3-уй Маълумот учун: 71-207-47-00 (ички 266), 91-192-25-00 (Сулайманов Файзулла Хабибуллаевич) Молиялаштириш: Давлат бюджетидан ажратилган маблағлар доирасида ва бюджетдан ташқари маблағлар ҳисобидан Хизматларнинг максимал нархи: 950 000 000 сўм ҚҚС билан ёки 807 500 000 сўм ҚҚСсиз Етказиб бериш муддати: 200…

Антимонопольный комитет Республики Узбекистан объявляет конкурс на определение организации (предприятия) по разработке и внедрению Единой информационной системы АМК
Заказчик: Антимонопольный комитет Республики Узбекистан Адрес: 100128, г.Ташкент, Шайхантахурский р-н, ул. Лабзак, д.3 Для справок: 71 207 47 00 (внутр.266), 91 192 25 00 (Сулайманов Файзулла Хабибуллаевич) Финансирование: За счёт средств государственного бюджета и внебюджетных средств. Максимальная стоимость услуги: 950 000 000 сумов с НДС или 807 500 000 без НДС Срок изготовления заказа: 200…